телефон
(050) 307-33-17
Електронний щоденник
телефон

Блог

FIRST LEGO League2

Опубліковано 31 Серпня, о 18:27

Два шалених дні 6 та 7 квітня 2019 року в стінах Українського дому проходив фестиваль робототехніки та STEM-освіти ROBOfirst, у рамках якого відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату сезону “ВПЕРЕД НА ОРБІТУ!”

51 краща команда- фіналіст, серед яких була команда PROSPERITAS, зі всієї країни зібралася у Києві, щоб визначити переможця сезону 2018/2019 і, що набагато важливіше, незабутньо провести час і познайомити спільноту із своїми проектами та досягненнями в галузі роботопрограмування. Ми вас любимо і ви КОСМОС! Шановні батьки учасників, директор гімназії Бритова О.В. та педагоги – ви є нашими ангелами-охоронцями! Ви завжди поруч і готові допомогти у будь-яку хвилину. Дякуємо вам за солодкі моменти, слова підтримки, доброзичливість, допомогу та віру у наших дітей! Разом ми досягаємо неможливого!
2
2
2
2

Це були незабутні два дні спілкування, радості, знайомств, подарунків, нагородження та задоволення від атмосфери заходу. Хочу висловити слова подяки нашим дітям Морозу Матвію, Глущенко Віті, Плєвако Євгенії, Харченко Альоні, Кірнозу Тарасу, Гуденко Артуру, Харченко Анні, Тимківу Максиму. Ви МЕГА-круті!

Поділитися в соц мережах:

Попередня публікація Наступна публікація