телефон
(050) 307-33-17
Електронний щоденник
телефон

Фiлософiя закладу

Фiлософiя закладу

Приватний ліцей «Prosperitas»

Сучасний навчальний заклад європейського рівня, що формує і розвиває пізнавальні інтереси дитини, створює умови для інтелектуального, творчого, морально-естетичного та фізичного розвитку учня

Зв’язатись з нами

Візія нашого закладу

Дитиноцентризм

через віру в кожну дитину та її можливості

Сучасний простір,

що надихає вдосконалювати себе і світ

Учителі,

що розвиваються і втілюють новації в партнерстві

Територія свободи,

що розвиває відповідальність

Організація навчання

Організація різних видів навчальної діяльності передбачає використання варіативних технологій. Майстерність наших вчителів полягає в правильному підборі змісту, застосуванні оптимальних методів і технологій навчання відповідно до поставлених цілей

Тематичне навчання

У 2012 р. ми запровадили авторську методику інтегрованого тематично-проєктного навчання. Тематичні дні - це поєднання різних навчальних предметів однієї темою або проблемою. Так ми формуємо цілісну картину світу. Розширюємо знання, глибоко занурюємося в тему дослідження, аналізуємо різні точки зору, доводимо важливість наук у практичному житті через компетентності. Ми розробили нову форму уроку, на якому вчитель ставить міжпредметну навчальну проблему, а учні самостійно шукають її вирішення. Впевнені, що саме ці уроки-кейси формують життєві компетентності.

Проєктне навчання

Проєктне навчання змінило роль педагога. Учитель із «джерела знань» перетворився в організатора пізнавальної діяльності та тьютора. Уміння використувати метод проєктів для нас - вищий пілотаж майстерності, прогресивності методики та розвитку учнів. Проєктна діяльність формує самостійні дослідницькі уміння (постановка проблеми, збір і обробка інформації, проведення експерименту, аналіз отриманих результатів), сприяє розвитку творчих здібностей і критичного мислення, об’єднує знання, отримані в ході навчального процесу, підвищує мотивацію учнів до навчання, удосконалює комунікативні і практичні навички.

Модульне навчання

При модульному навчанні ми ділимо курс з кожного предмета на виважені, змістовно закінчені блоки-модулі. Кожен модуль має своє призначення та свої задачі. Перевагами цього навчання є системність, логічність і комплексність підходу до вивчення навчальних предметів.

Інноваційне навчання

Інноваційне навчання в ліцеї впроваджено в практику через оригінальні, сучасні технології і методики в поєднанні з класикою. Багаторічний пошук, аналіз, узагальнення досвіду створили можливості для педагогічних інновацій. Ми генерували нові ідеї у навчанні й запровадили:

 • технологію ейдетики – методика розвитку образного мислення;
 • методику М.Монтессорі;
 • ТРВЗ-технологію – розвиток системного мислення;
 • технологію розвитку критичного мислення;
 • технологію проблемного навчання;
 • уроки-тренінги.

Щоб бути на хвилі сучасності - педагоги Ліцею беруть участь у міжнародних тренінгах, всеукраїнських конференціях, знайомляться з авторами сучасних методик, співпрацюють з колегами України та Європи.

Персоналізоване навчання

Сумісна діяльність учителя та учня. Педагог стає фасилітатором навчально-пізнавальної діяльності. Для нас кожна дитина є талановитою і є особистістю зі своїм сприйняттям, темпераментом, об’ємом знань і пам’яті.

Мета навчання - становлення особистості.

У ліцеї створена ефективна система взаємодії з батьками і дітьми:

 • вхідне тестування;
 • траєкторія розвитку дитини;
 • маршрутні листи.

Учителі враховують індивідуальні особливості учнів, рівень розвитку їх здібностей та сформованого досвіду і забезпечують максимальну продуктивну роботу кожного учня.

Інтерактивне навчання

Інтерактивне навчання активізує навчальний процес, робить його цікавим і наповненим. Кожен учасник процесу вірить у себе і свої можливості. Ми моделюємо життєві ситуації, вирішуємо творчі завдання, спільно розв’язуємо визначені проблеми. Діти вчаться критично мислити, здійснювати аналіз, дискутувати, працювати в парах і малих групах. Застосовуємо онлайн інструменти, сучасні ґаджети, інтерактивні панелі та сучасне програмне забезпечення.

Філософія ліцею втілюється через цінності

Сім’я

«Prosperitas» - велика сім’я вчителів, дітей і батьків в підтримці, довірі, взаємодії

Зростання

«Prosperitas» - місце, де ми постійно розвиваємося, утілюємо ефективні технології і методики, працюємо на результат

Натхнення

«Prosperitas» надихає кожного на дію. Навчальний процес реалізується через проєктну, пошукову діяльність та творчість. Навчання має бути окриленим! І ми це доводим щодня!

Працьовитість

Ми створюємо щастя своїми руками

Цілеспрямованість

З ліцеєм «Prosperitas» кожен досягає максимуму, а разом ми досягаємо неможливого

Відповідальність

Формуємо і розвиваємо у вихованців відповідальність за результати навчання, вчинків, взаємодії, соціально значущі проекти

Ми пропонуємо

Preschool

 • розвивальний простір
 • щоденний медогляд і медичний патронат
 • збалансоване харчування
 • команда професіоналів
 • комфортне середовище
 • розвиваючі студії
 • безпека: відеоспостереження, кнопка тривожної сигналізації, пропускна система, укриття, генератор

Розвиваючі студії

 • творчі студії
 • спортивні секції
 • студії гри на музичних інструментах
 • студії STEM-освіти
 • студії психологічного напрямку

Наша команда

“We achieve the impossible”

Бритова Олена Валентинівна

Директор

Подоляка Антоніна Михайлівна

Заступник директора з навчальної діяльності

Холявко Анна Володимирівна

Заступник директора з виховної діяльності

Готові до зустрічі?

Напишіть нам просто зараз!